• Неодамнешно
  • -28 %
Фантастични Ѕверови Тигар Главата Кристал Копче Синџир Прстен Носителот Мода Шарм Trinket Креативни Торба Додатоци keychains Подарок R039

Фантастични Ѕверови Тигар Главата Кристал Копче Синџир Прстен Носителот Мода Шарм Trinket Креативни Торба Додатоци keychains

DEN 162.00
DEN 224.64

Количина на стоки
Тековен

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant големина : 4.5*4.5 cm Вкупна должина : 11.1 cm Тежина : 44g

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
R039
is_customized:
Yes
Функција:
keychain
Компатибилност:
keychain
Количина:
1pcs
Материјал:
Цинк Легура со Кристал
Боја:
како Слика
Големина:
4.5*4.5cm
користат за:
Автомобил Жените Торба Клуч Итн
Потекло:
Кина
Тежина:
44g

Најдобри понуди