• Неодамнешно
  • -10 %
20pcs/многу Антички Бронза Метал Птичји Кафез Шарм Pendant Одговара За Нараквици & Ѓердани DIY Накит Одлуки Додатоци F78

20pcs/многу Антички Бронза Метал Птичји Кафез Шарм Pendant Одговара За Нараквици & Ѓердани DIY Накит Одлуки Додатоци

DEN 143.00
DEN 158.40

Количина на стоки
Тековен

20pcs/многу Антички Бронза Метал Птичји Кафез Шарм Pendant Одговара За Нараквици & Ѓердани DIY Накит Одлуки Додатоци F78 1)Материјал : Алуминиум 2)Бои : Антички Бронза 3)Големина : 20x34mm 4)Количина : 20pcs/број 5)Пакување : 20pcs/opp вреќа 6)Кога цел на повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, ARAMEX и така натаму (освен Оддалечените области)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
птичји кафез шарм
Материјал:
Кристално
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Романтични
Бренд Име:
Xinyao
боја:
andtique бронза
Функција:
птичји кафез шарм
Големина:
20*34mm
КОЛИЧИНА:
20pcs/многу
Пакување:
20pcs/opp вреќа
дизајн:
метал шарм
Стил:
метал шарм бронза
Тип:
монистра метал шарм
Шема:
метал pendant
Употреба:
метал приврзоци за изработка на накит

Најдобри понуди