• Неодамнешно
  • -18 %
Нови Плажа, Боса Сандала Накит Елегантен Невеста Секси Жени на Модата Шарм Слој Синџир Линк Кристал Монистра Нога Anklet Хривнија

Нови Плажа, Боса Сандала Накит Елегантен Невеста Секси Жени на Модата Шарм Слој Синџир Линк Кристал Монистра Нога Anklet

DEN 74.00
DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен

Опис Item Стил : Anklet Состојба : 100% Сосема Нов Metarial : Легури,Кристал Количина : 1 PC Anklet ( не содржат било кој друг елемент тука ) Боја : Златна Боја, Големина : 22+5cm Нето Тежина : 12.7 g/Еез Пакет : PP&P Потекло : Кина
Забелешки 1.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 3. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Превозот
1.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање.
2.
На следење на број ќе биде надграден во позадина кога пратката е издадена.
3.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
4.
Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Враќање & Exchange 1.
Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет.Ако таму е квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање или надоместок услуга. 2.
Ако ние ги испратите на погрешна стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Повратни информации 1.
Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Кога трансакцијата е завршена, и не сте задоволни со тоа, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас. 2.
Ние работиме многу напорно за вашиот 100% позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.
Нашата работа е да се направи вашиот купување на грижете се слободни искуство! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг

Други карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
H00197
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Стил:
Чешка
Должина:
22cm+5cm
Бренд Име:
Ingemark
Тежина:
12.7 g
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди