• Неодамнешно
  • -36 %
PULCHRITUDE 100pc Мешани Антички бронза Европската Нараквици Шарм Приврзоци Мода Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени 344

PULCHRITUDE 100pc Мешани Антички бронза Европската Нараквици Шарм Приврзоци Мода Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени

DEN 253.00
DEN 395.04

Количина на стоки
Тековен

Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.4 mm)
Објектот Облик : шарм
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.0393 инчен 1inch=25.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
T0344
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
боја :
Антички Сребрен Антички бронза Антички злато, Антички Бакар
Количина:
100 компјутери/многу
Големина:
микс
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди