• Неодамнешно
  • -45 %
Бесплатен Превозот 12 Пар Широк 4mm Бренд Моден Дизајнер Титаниум Челик Обетки Панк Готски Црна Пламен Тотем Обетки

Бесплатен Превозот 12 Пар Широк 4mm Бренд Моден Дизајнер Титаниум Челик Обетки Панк Готски Црна Пламен Тотем Обетки

DEN 480.00
DEN 872.16

Количина на стоки
Тековен

ЗАЧУВАМ или Кредитна Картичка може да биде прифатено.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе ја прогласи за ПОДАРОК со
пониска вредност.Вратени предмети мора да дојде со tht оригинални делови,додатоци
5.Ние секогаш ќе се потрудиме
за да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Retund ќе бидат издадени откако добивме вашата вратени предмети. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на Хонг Конг пост или Кина Пост Воздух,Ние исто така, обезбеди intemational
Expressad испорака и дополнителни превозот надомест е потребно.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија.Нарачката > $6 брод Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( Можете да Следење логистика информации ) ред ( Само Кина може да патеката, кога пакетот внесете вашата земја не можете да добиете информации за песната, овој брод време може да трае до 60 дена или повеќе време. ) Значи, ако сакате да примате стока брзо, не плати повеќе од $6
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Ширина : 4mm
Стил : облаците, тотем
Пакет : opp торби /пар
бразилската влада да се провери на кинески стоки е многу строга Поголемиот дел од времето на транзит време да се
бразилецот треба 25 работни дена или повеќе,ве молиме да се разбере,ако имате подобри предлози модел на
транспорт,мило да слушнат вашите ставови,ви благодариме.Ако не се задоволи со стоки на,ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво
пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите и спор на Ali Express.Пред да плаќаат ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се совпаѓа со адресата што би
би сакале ни да брод.Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден,но понекогаш и помалку од 0,5 пакети може да се изгуби јас
на начин,можете да изберете да ги споделите со нас испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.Ве молиме ни e-mail да го пријави неисправни производи во рок од 30 дена по приемот.Ова пониска цена не refkect вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
информации за производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила,Било увозни давачки или такси се
купувачи одговорност.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
слободни
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs

Најдобри понуди