• Неодамнешно
  • -5 %
мојата форма 40pcs Мода Збор Каучот Компир Шарм Додатоци Шарм Накит

мојата форма 40pcs Мода Збор Каучот Компир Шарм Додатоци Шарм Накит

DEN 455.00
DEN 479.04

Количина на стоки
Тековен

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 18.5 мм*10.5 mm
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
Зборот "кауч patato" шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Други карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Број На Модел На:
AF184820
обложено:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди