• Неодамнешно
  • -24 %
20pcs/многу Бесплатен Превозот на Големо Метал Еден Prong Алигатор Алигатор Клипови Коса Лакови за Коса Алатка

20pcs/многу Бесплатен Превозот на Големо Метал Еден Prong Алигатор Алигатор Клипови Коса Лакови за Коса Алатка

DEN 40.00
DEN 52.80

Количина на стоки
Тековен


20pcs/многу Бесплатен Превозот на Големо Метал Еден Prong Алигатор Aligator Клипови Коса Лакови за Коса Алатка големина : како се покаже слика

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
UF1850
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Тип:
Barrettes

Најдобри понуди