• Неодамнешно
  • -5 %
мојата форма 40Pcs Рачно изработени Збор воздухопловната Мајка Шарм Додатоци Шарм Накит

мојата форма 40Pcs Рачно изработени Збор воздухопловната Мајка Шарм Додатоци Шарм Накит

DEN 455.00
DEN 479.04

Количина на стоки
Тековен

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 24.6 мм*11.5 mm
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
"Воздухопловната мајка" шарм
Добро компатибилен со нараквица, ѓердан и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Други карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AF184796
Бренд Име:
мојата форма
обложено:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди