• Неодамнешно
  • -18 %
трговија на големо 30pcs/многу гроздобер метал тибетската сребро срцето шарм приврзоци накит наоди заложби одговара diy накит 3341

трговија на големо 30pcs/многу гроздобер метал тибетската сребро срцето шарм приврзоци накит наоди заложби одговара diy

DEN 331.00
DEN 403.20

Количина на стоки
Тековен


Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,
изработка на нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,
ние ќе го реши проблемот за вас во првиот
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент",
ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,
тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
z3341
боја:
антички сребрен
Големина:
27*24*4mm
Тежина /еез:
4.1 g
Пакет:
Фах/Манила плик торба
Мерка Конверзија:
1mm@
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
изработка на накит
За публиката:
Унисекс
накит стил:
Моден
is_customized:
Yes

Најдобри понуди