• Неодамнешно
Гроздобер Мода Жените Облека Црни Кристали Цвет Луксузни Brooch Свадба Партија Подарок Brooch Игли За девојки

Гроздобер Мода Жените Облека Црни Кристали Цвет Луксузни Brooch Свадба Партија Подарок Brooch Игли За девојки

DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.
Прво да уживаат во слика
Brooch Големина : 5.5 cm*5.5 cm
Кликнете Тука И Да Одат На Мојот Продавницата За Повеќе Дизајни
Производи Опис
1. Материјал : Цинк легура и кристал
2 . Новиот Бренд,со Висок квалитет кристал,слободни-олово,слободни-nickle
Повеќе Популарни Стилови!!
Имаат среќен шопинг тука!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B860.6
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Бренд Име:
Utei
Големина:
5.5cm*5.5cm
посебни:
Здраво
Occassions:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди