• Неодамнешно
  • -5 %
мојата форма 60Pcs Мали Декорација Воена Серија Шарм Збор Војска Шарм Накит

мојата форма 60Pcs Мали Декорација Воена Серија Шарм Збор Војска Шарм Накит

DEN 410.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 22mm*4.6 mm
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направени, nickle и да доведе безбедно
"Армијата" шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
AF184801
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
обложено:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди