• Неодамнешно
Овална чисто Стакло Cabochons Транспарентен Камео Settings Мазна Стакло Cabochon Монистра Нема Почеток се Вклопува 40x30mm 20pcs Бесплатен Превозот

Овална чисто Стакло Cabochons Транспарентен Камео Settings Мазна Стакло Cabochon Монистра Нема Почеток се Вклопува 40x30mm

DEN 470.40

Количина на стоки
Тековен

00 /многу US $ 5.Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.80 /многу US $ 15. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.За Пратката секоја цел е бесплатен превозот цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
5.За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.00 /многу US $ 12. Без разлика Компании , поединци или продавници
6.80 /многу US $ 8.90 /многу US $ 15. Колку долго ќе ја испратите објекти? ние може да се испрати на сите предмети во рок од 1-3 работни дена 4.80 /многу US $ 8.Може ли да користите фотографии на мојот Компании , поединци или продавници ? Да,Дека е во ред ,ние Обезбеди сите производот фотографии 3.80 /метар
.00 /многу US $ 12.00 /многу US $ 4.00 /многу US $ 12.Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.80 /многу US $ 7.80 /парче US $ 4.00 /многу US $ 5. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.94 /многу US $ 8.Се производ фотографии вистински ? Да, Сите слики на екранот се 100% вистински И фотографиите се преземени од себе.80 /многу US $ 7. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Овална чисто Стакло Cabochons Транспарентен Камео Settings Мазна Стакло Cabochon Монистра Нема Почеток се Вклопува 40x30mm 20pcs Бесплатен Превозот
Гроздобер Бронза Пердув Шарм Приврзоци Пердув Pendant Шарм рачно изработени Бесплатен Превозот 10pcs T695
големина на : 40*30мм , Дебелина : 10 мм
тежина : 11g по парче
количина : ќе добиете 20 парчиња на оваа објекти во листа цена , објектите е само стаклени монистра не содржи Камео Settings
боја : Транспарентна чисто Стакло (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,Без Гребнатинка
употреба : Накит Наоди и Компоненти/ парична Казна Накит set /Свадба Подарок /Ѓердан&Pendant / шарм додатоци
1.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Транспарентен Cabochons
Метали Тип:
стакло cabochons
Шарм Тип:
Овална Стакло Cabochons
Големина:
40x30mm
Тежина:
11g
Стил:
стакло cabochons
боја:
Транспарентен Cabochons
Користење на:
чисто стакло cabochons
Тип На Објект:
Овална Стакло Cabochons
Материјал:
Транспарентно Стакло
Парична казна или Моден:
Тренди
is_customized:
yes
Име:
чисто стакло cabochons

Најдобри понуди