• Неодамнешно
  • -9 %
Нови Пристигнување-2 парчиња CZ Гем Флорални Лист Уво Tragus ' Рскавица Earring Уво Студ Крива Barbell Piercinf Тело Накит

Нови Пристигнување-2 парчиња CZ Гем Флорални Лист Уво Tragus ' Рскавица Earring Уво Студ Крива Barbell Piercinf Тело

DEN 87.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Опис
*Бренд : Showlove
*Материјал : 316 L Хируршки Челик
Цинк Легура,CZ Гем
*Бруто Тежина : 9g
*Дизајн : Лист
*Вратило Големина : 16 G(1.2 mm)
*Lengh : 6mm
*Топка : 3мм
*Блузи Големина : 6 X11mm
*Боја : Јасно
*Пакување : Opp вреќа по 2 парчиња
*Гаранција : 12 месеци гаранција
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
A1304
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Хируршки Челик,Цинк Легура,CZ Гем
Гем:
Цирконот
desgin:
лист
вратило големина:
16g(1.2 mm)
Lengh:
6mm
Топката:
3мм
топ големина:
6x11MM
многу:
1pair

Најдобри понуди