• Неодамнешно
  • -10 %
Blucome Зелена Dragonfly Брошеви Corsages Накит Сјајна Кристал Гроздобер Brooch Кристал Голема Broches Шамија Облека Hijab Иглички До

Blucome Зелена Dragonfly Брошеви Corsages Накит Сјајна Кристал Гроздобер Brooch Кристал Голема Broches Шамија Облека

DEN 305.00
DEN 338.40

Количина на стоки
Тековен


Нови Пристигнување Посебни Брошеви
Различен Дизајн, Повеќе Избори
Совршен Полирање

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
7606100082
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
боја:
Роуз Браун Сина, Зелена Црна
Безбедност Стандард :
CE, доведе слободни, никел слободни
Продажба Метод:
Еден компјутер само/Многу во големо Продажба
Примена:
Нова Година На Подарок, Жените Ден Подарок, Годишнина, Ангажирање
is_customized:
Yes
Големина:
5.7*5.1cm
клучни зборови:
Роуз Dragonfly Брошеви Свадба Brooch Букет Жена Broche Закачам

Најдобри понуди