• Неодамнешно
  • -27 %
Промет на големо со 40 компјутери Гроздобер Шарм Лопата Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки 10094

Промет на големо со 40 компјутери Гроздобер Шарм Лопата Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален

DEN 231.00
DEN 316.80

Количина на стоки
Тековен

Converison 1inch=25. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Материјали Цинк легура Главната Боја Антички бронза позлатен како слики Пакет Opp вреќа внатре и картон надвор од Објектот Форма Сосема нов Цинк Легура метал шарм pendant Објект Useage Одговара шарм pendant накит одлуки (ѓердан, нараквица, earring) за пријатели или други рачно изработени занаетчиски DIY.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
ЛОПАТА
боја:
античкиот бронза
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm@
Големина:
45*16*3 mm
Висат дупка:
2*5 mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди