• Неодамнешно
  • -20 %
Топла продажба Бесплатен Превозот>> 10мм & 14mm црвено Југо морска Школка Бисер Обетки Прстен Ѓердан Pendant Сет

Топла продажба Бесплатен Превозот>> 10мм & 14mm црвено Југо морска Школка Бисер Обетки Прстен Ѓердан Pendant Сет

DEN 844.00
DEN 1055.04

Количина на стоки
Тековен


НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Ви благодариме за вашето разбирање и среќен купување
Повратни информации
Јас сум еден secrious и чесен бизнисмен . се надевам дека секој клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . јас ќе одам низ моите повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате . ( остави негативни повратни информации не може да го реши проблемот ) , ако има било какви прашања , само контактирајте ме , јас ќе ви помогне, обидете се што е во моја моќ . Најдобри желби .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Најдобри понуди