• Неодамнешно
  • -27 %
130 компјутери Гроздобер Шарм Љубов срцето копче Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Making10053

130 компјутери Гроздобер Шарм Љубов срцето копче Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Making10053

DEN 273.00
DEN 374.40

Количина на стоки
Тековен

Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања.
се надеваме дека ќе може да се прифати. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите.
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Материјали Цинк легура Главната Боја Антички бронза позлатен како слики Пакет Opp вреќа внатре и картон надвор од Објектот Форма Сосема нов Цинк Легура метал шарм pendant Објект Useage Одговара шарм pendant накит одлуки (ѓердан, нараквица, earring) за пријатели или други рачно изработени занаетчиски DIY. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Превозот на плаќање не се враќа. Ние ја прифати кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay
онлајн и така натаму . pls waitting трпеливо. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени.
Деталите
Нема. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас.039 инчен
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Љубов срцето копче
боја:
античкиот бронза
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
[email protected]
Големина:
30*8*2 mm
Висат дупка:
2 mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди