• Неодамнешно
  • -27 %
Трговија на големо 50pcs Мода Антички Сребрен Глеѓ јин јанг риба Pendant Ѓердан И нараквици DIY Накит Додатоци C50

Трговија на големо 50pcs Мода Антички Сребрен Глеѓ јин јанг риба Pendant Ѓердан И нараквици DIY Накит Додатоци C50

DEN 455.00
DEN 623.04

Количина на стоки
Тековен


Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
Ви благодариме, ние го цениме убави работи : ) Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Антички бакар КОЛИЧИНА : 50pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Религиски
Број На Модел На:
c50
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди