• Неодамнешно
Светкавиот Кубни Циркон Кристали Розова Боја Enemalled Цвет Свадба Булчински Brooch Иглички Diamante Жените Торба Иглички

Светкавиот Кубни Циркон Кристали Розова Боја Enemalled Цвет Свадба Булчински Brooch Иглички Diamante Жените Торба Иглички

DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.
Прво да уживаат во слика
Brooch Големина : 4.5 cm*5cm
Кликнете Тука И Да Одат На Мојот Продавницата За Повеќе Дизајни
Производи Опис
1. Материјал : Цинк легура и кристал
2 . Новиот Бренд,со Висок квалитет кристал,слободни-олово,слободни-nickle
Повеќе Популарни Стилови!!
Имаат среќен шопинг тука!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B864.3
Големина:
4.5cm*5cm
посебни:
Здраво
Occassions:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes

Најдобри понуди