• Неодамнешно
  • -27 %
80 компјутери Гроздобер Шарм Чевли Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Making10059

80 компјутери Гроздобер Шарм Чевли Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Making10059

DEN 266.00
DEN 364.80

Количина на стоки
Тековен

Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет.039 инчен
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
чевли
боја:
античкиот бронза
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
[email protected]
Големина:
29*19*2 mm
Висат дупка:
1.5 MM
is_customized:
Yes

Најдобри понуди