• Неодамнешно
  • -42 %
PULCHRITUDE 100pcs/многу Мешани Антички Сребрен Европската Нараквици Шарм Приврзоци Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени 345

PULCHRITUDE 100pcs/многу Мешани Антички Сребрен Европската Нараквици Шарм Приврзоци Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно

DEN 257.00
DEN 443.04

Количина на стоки
Тековен

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Висок квалитет на Гаранција
Повеќе Pendant Шарм веб :
Директни кликнете
Имаме најдобри цени !!!
Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
PULCHRITUDE 100pcs/многу Мешани Антички Сребрен Европската Нараквици Шарм Приврзоци Накит Одлуки Наоди DIY Шарм рачно изработени 345
Напомена : Случајни компонента на 100 компјутери
Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% Попуст
Опис
стил : Случајни, таму се повторува
style1 : ќе Има некои различни од по
Објектот Количина : 100 компјутери /многу Точка БР : T0345
Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар
Внатрешна Големина : МИКС (1mm=0.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
T0345
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
боја :
Антички Сребрен Антички бронза Антички злато, Антички Бакар
Количина:
100 компјутери/многу
Големина:
микс
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Материјал:
Цинк Легура
стил:
Ќе има некои и слики различен стил
Style1:
Случаен избор, не се повтори

Најдобри понуди