• Неодамнешно
  • -27 %
72 компјутери Гроздобер Шарм Кинески Хороскопски Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Making10044

72 компјутери Гроздобер Шарм Кинески Хороскопски Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Making10044

DEN 196.00
DEN 268.80

Количина на стоки
Тековен

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања.
Деталите
Нема. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Превозот на плаќање не се враќа. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Материјали Цинк легура Главната Боја Антички бронза позлатен како слики Пакет Opp вреќа внатре и картон надвор од Објектот Форма Сосема нов Цинк Легура метал шарм pendant Објект Useage Одговара шарм pendant накит одлуки (ѓердан, нараквица, earring) за пријатели или други рачно изработени занаетчиски DIY. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Ние ја прифати кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay
онлајн и така натаму .
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Converison 1inch=25.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Кинески Хороскопски Знак
боја:
античкиот бронза
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm@
Големина:
mm
Висат дупка:
мм
is_customized:
Yes

Најдобри понуди