• Неодамнешно
Panpan 22.5 mm 316L не 'Рѓосувачки челик Свадба плочимајка на невестата за 30мм круг locket

Panpan 22.5 mm 316L не 'Рѓосувачки челик Свадба плочимајка на невестата за 30мм круг locket

DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!!!
над $200, слободни DHL
1) Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик
2) Боја : сребро злато се зголеми злато ЦРНА
4)Функција : одговара 30мм круг locket
5) Количина за овој оглас : 10pcs
За пакување
1) Секое парче на накит во една OPP вреќа.
2) Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
1)Ако се satisified со производи и нашите услуги , ве молиме да потрае неколку минути ни остави позитивен feedbak со 5 ѕвезди.
2) Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Други карактеристики

Метална боја:
сребро, злато, розово злато, црна
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
PP-30syy
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Бренд Име:
Carvort
Дијаметар:
22.5 mm
is_customized:
yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди