• Неодамнешно
  • -20 %
Моден Бренд Дизајн на Накит Сетови Сребро Ретро Сина камен Pendant Ѓердан Желка капка обетки Шарм Подарок жени

Моден Бренд Дизајн на Накит Сетови Сребро Ретро Сина камен Pendant Ѓердан Желка капка обетки Шарм Подарок жени

DEN 51.00
DEN 63.84

Количина на стоки
Тековен


Можеби се ' уште се допаѓа :
Материјал :
Алуминиумски+камен
Големина : ѓердан големина : 45см+5cm обетки pendant големина : 3cm*5.6 cm
конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен
Боја :
како на сликата покажува
Количина :
1 сет
Состојба
100% Нови
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жени,љубовници',Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Животните
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc Ѓердан+1 пар обетки
Број На Модел На:
A173G
Бренд Име:
HOCOLE
боја:
Како слики прикажани
Материјал:
легура(никел и олово слободни)+камен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тиркизна накит сет:
Ѓердан+Обетки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
ѓердан големина:
45см+5cm
обетки pendant големина:
3cm*5.6 cm

Најдобри понуди