• Неодамнешно
  • -5 %
мојата форма 20pcs Тибетската Сребро Позлатен Hexagram хебрејски Ѕвездата на Давид Шарм

мојата форма 20pcs Тибетската Сребро Позлатен Hexagram хебрејски Ѕвездата на Давид Шарм

DEN 363.00
DEN 382.08

Количина на стоки
Тековен

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 20.3 мм*23.8 mm
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направени, nickle и да доведе безбедно
"Еврејски chai" шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Други карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AFH105250
Шарм Тип:
Религиски
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски
Обликот:
ѕвездата на давид

Најдобри понуди