• Неодамнешно
  • -16 %
Веѓа Папокот Стомак Усна Јазик Носот Пирсинг Бар Прстен 100Pcs Жените Мода Тело Накит жените Нова Жешка Накит

Веѓа Папокот Стомак Усна Јазик Носот Пирсинг Бар Прстен 100Pcs Жените Мода Тело Накит жените Нова Жешка Накит

DEN 201.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници се Направи сте Убави и привлечни 100% Сосема нов & Високо квалитетен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик & Акрилна Боја : Мулти-боја Пакетот Вклучува : 100 компјутери Носот Прстен
Добредојдовте на нашата продавница!
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме!
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќ се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Нерѓосувачки Челик & Акрилик

Најдобри понуди