• Неодамнешно
Моден Хируршки Челик Опал Earring Пирсинг Бела Лажни Опал Студ Обетки Tragus Уво Студ Обетки Секси Жени Подарок

Моден Хируршки Челик Опал Earring Пирсинг Бела Лажни Опал Студ Обетки Tragus Уво Студ Обетки Секси Жени Подарок

DEN 85.44

Количина на стоки
Тековен

Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.Пакетот Вклучува : 1 Парче
ДОБРЕДОЈДОВТЕ .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MM984
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
STARBEAUTY
Материјал:
Хируршки Stianless Челик,Лажни Опал
Тип:
Уво ' Рскавица Пирсинг Накит,Накит Tragus
боја:
Бела
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
is_customized:
Yes
Пакување:
1Pc * Стандард и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации
fuction:
Уво Stud ' Рскавица Пирсинг Накит

Најдобри понуди