• Неодамнешно
  • -40 %
чума лекар маска Клун Лекар Маска Долг Нос Cosplay Фенси Маска чума лекар Готски Ретро Рок Кожа ноќта на Вештерките клун Маска PY

чума лекар маска Клун Лекар Маска Долг Нос Cosplay Фенси Маска чума лекар Готски Ретро Рок Кожа ноќта на Вештерките клун

DEN 528.00
DEN 878.88

Количина на стоки
Тековен

Опис Боја : Црна или црвена (Како слика) Материјал : Висок Квалитет на Синтетички Кожа Црна стил транспарентен леќи, црвена стил црна леќи (Висок квалитет смола леќи) Маска САМО Една Големина Одговара на Повеќето Возрасни ве Молиме имајте во предвид : Оваа ставка е боја може да се разликува поради својствени производство варијации или вашиот монитор е боја settings. Карактеристики : Боја : Црна, црвена Маска Направени со висок квалитет СТП кожа(Полиестер) ноќта на Вештерките Костим Маска, Одлична и за мажите и жените Погоден за разни Настани како ноќта на Вештерките, Cosplay, Партија, Карневал Совршен за Готите и Steampunk Ентузијасти Вистински Ѓаволот Модни Производи, Пакување и вклучува : 1* Маска

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој,Од Не ' Рѓосувачки Челик
is_customized:
No
Стил:
Хип/Рок
Бренд Име:
LUKENI
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
NRMJ-црна
Материјал:
PU

Најдобри понуди