• Неодамнешно
  • -5 %
Нова Мода 10pieces/торба 17mm Цинк Легура Капка Масло Пеперутка Форма Шарм Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци

Нова Мода 10pieces/торба 17mm Цинк Легура Капка Масло Пеперутка Форма Шарм Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци

DEN 100.00
DEN 105.12

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Цинк Легура
Големина : 17*12 mm
Тежина : Околу 11 g
Количина : 10 Парчиња/торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Други карактеристики

Бренд Име:
noverty
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PJ594
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Пеперутка

Најдобри понуди