• Неодамнешно
  • -23 %
Продажба Златна Коса Синџир Шноли Headband Накит Свадба Лист Пеперутка Коса Клипови Додатоци за Невестата Жените Hairband

Продажба Златна Коса Синџир Шноли Headband Накит Свадба Лист Пеперутка Коса Клипови Додатоци за Невестата Жените Hairband

DEN 55.00
DEN 71.04

Количина на стоки
Тековен


Количина : 1 PC
Тип : Headwear
Материјал : Алуминиумски
Боја : Златна
Пол : Женски
Стил : Мода
Лист Големина : About4*3.2 cm
Пеперутка Големина : About1.65*1.65 cm
Должина : About41cm
Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. САД : 10 - 35days., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена.Други земји : 15-55 дена.Тоа може да биде подолг. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$.Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место !Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите)ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. Повратните информации : Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу се Враќа, Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Контактирате за Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние сме подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме,нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота) Пекинг Време ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Hairwear
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Тип:
Barrettes

Најдобри понуди