• Неодамнешно
  • -30 %
2017 Hotsale Јагода Букет Brooch Иглички Симпатична Децата Девојки Овошје Брошеви Црвено Јагода Дрво Brooch игли За Жени

2017 Hotsale Јагода Букет Brooch Иглички Симпатична Децата Девојки Овошје Брошеви Црвено Јагода Дрво Brooch игли За Жени

DEN 77.00
DEN 109.44

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал :
Легура
Боја :
Како Слика
Пакет :
Парче
Answer : ___________________________ NOTE :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам многу!
Внимание
За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики.
плаќање
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен.Ви благодариме.
Но, можеме да го напишеме пониска вредност на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.

Други карактеристики

Бренд Име:
JQUEEN
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
CMYBR068
Пол:
Жените
is_customized:
No
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Обликотшема:
Други
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Дали акциите:
во парк
Пад на превозот:
трговија на големо&dropshipping ред
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Style1:
божиќ накит иглички и брошеви
style2:
кристал brooch иглички

Најдобри понуди