• Неодамнешно
Трговија На Големо 925 Sterling Silver Lotus Шарм Сакаат Бисер Кафез Pendant Накит

Трговија На Големо 925 Sterling Silver Lotus Шарм Сакаат Бисер Кафез Pendant Накит

DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен

ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.
Време на испорака :
1.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. Најдобра по продажба на услуги.
Pendent Форма
lotus
Уметнички Занает
Родиум Позлатен
Бисер Големина
6-7mm/7-8mm
Накит Марка
925
Синџир Стил не се вклучени Пакување & Испорака
На 925 sterling silver жените lotus форма кафез pendant е направен од сјајна 925 sterling silver кафез pendant Оваа листа цената е за 1 парчиња од сребро 925 бисер pendant вклучуваат Нема синџир и Нема бисер; Можете да изберете ѓердан синџир и модерен бисер за да одговара со овој бисер pendant по ваша потреба! Тежина : 4 грама Големина : 11*20*28mm Материјал : 925 sterling silver Може да се поправи бисер големина : 6-7mm,7-8mm
Пакет :
1. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Примерок прифатливо
6.Како на клиент детални барања. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Брза испорака
8.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл.
Точка Име
Трговија На Големо 925 Sterling Silver Шарм Сакаат Бисер Кафез Pendant
Pendent Тип
Кафез за да одговара остриги со бисери
Pendent Големина
11*20*28mm
Pendent Боја
Сребро.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк . Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги. Совршен клиенти услуги со професионални предлог. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
PAIBO
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
CJ0006
Забелешка:
ова е pendent и синџирот не е вклучена

Најдобри понуди