• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs/број 18*15mm Црна/Троа уроци Шарм Earring Ѓердан Хривнија Pendant За Diy Жените Накит Додатоци Наоди

10pcs/број 18*15mm Црна/Троа уроци Шарм Earring Ѓердан Хривнија Pendant За Diy Жените Накит Додатоци Наоди

DEN 86.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


10pcs/број 18*15mm Црна/Троа уроци Шарм Earring Ѓердан Хривнија Pendant За Diy Жените Накит Додатоци Наоди

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
среќа око
Број На Модел На:
EY2613
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Око
боја:
црна/бела
Големина:
18*15MM

Најдобри понуди