• Неодамнешно
  • -6 %
2 парчиња Стакло Уво Спирала Коси Мерач Уво Приклучок и Тунели Месо Стакло Мерач Уво Протега Проширувач Пирсинг на Тело Накит 5-12mm

2 парчиња Стакло Уво Спирала Коси Мерач Уво Приклучок и Тунели Месо Стакло Мерач Уво Протега Проширувач Пирсинг на Тело

DEN 135.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


1 Pair Pyrex Стакло Рачно Изработени Уво Приклучоци Тунелот Уво Спирала Коси ' Рскавица Earring Мерачи Проширувач Носила Месо Pircing Накит 5мм-12mm големина : 5mm,6mm,8mm,10мм,12mm Материјал : Стакло Количина : 1pair Многу убава,се надевам дека ќе ви се допадне. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Ви Благодариме За Разбирањето! (Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.)

Други карактеристики

Метална боја:
5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
No
Бренд Име:
NORDVEST
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
SKU-CY1411
Метали Тип:
Камен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Уво приклучоци, Телото накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како Слика
Материјал:
Камен
Големина:
5-12MM
Обликот:
полжав
Стил:
Тренди

Најдобри понуди