• Неодамнешно
  • -23 %
Моден 925 Sterling Silver Спречи алергија Anklet Хривнија 2 Слој Топката Срцето Жените Лето Шарм Синџир Сандала Плажа Нога Anklet

Моден 925 Sterling Silver Спречи алергија Anklet Хривнија 2 Слој Топката Срцето Жените Лето Шарм Синџир Сандала Плажа

DEN 130.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TenJshunzhu
Должина:
as the picture
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
sl271
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал

Најдобри понуди