• Неодамнешно
  • -57 %
2018 Нова Мода Жените Божиќ Накит Африка Свадба Голем Ѓердан Цвет Хривнија Поставите Дубаи Невестата Златен Накит Сетови

2018 Нова Мода Жените Божиќ Накит Африка Свадба Голем Ѓердан Цвет Хривнија Поставите Дубаи Невестата Златен Накит Сетови

DEN 577.00
DEN 1343.04

Количина на стоки
Тековен


2018 Нова Мода Жените Божиќ Накит Африка Свадба Голем Ѓердан Цвет Хривнија Поставите Дубаи Невестата Златен Накит Сетови
1. производ детали
18 K злато позлатен синџири гроздобер накит сетови од дубаи за домот, жените се како тебе.
2.Задоволни Пакување, испорака, По услуга
2016 година Нови дизајни африкански дубаи гроздобер накит сетови за невести& жени, свадба партија, матурска.
18 K злато мазна површина гроздобер златен накит од дубаи, гроздобер дубаи 18 К злато позлатен накит сет
Моден накит поставите 2016 година, поставен на домот, накит сетови во Кина.
Бесплатен превозот накит сетови за Божиќ. накит за жените, жените накит. жените накит. партија jewellelry, накит поставите мода златен накит поставите peacork patterm накит мода злато, добар квалитет накит сет , евтин накит поставите бесплатен превозот златен накит сина камен накит, матурска накит домот за жени и девојки.
2017 модни додатоци Божиќ подарок ѓердан chokers ѓердан изјава обетки за жените нов производ дубаи златен накит сетови постави африкански монистра накит поставите нова мода накит сетови или злато позлата накит поставите мода накит злато мажите накит накит накитот злато африкански накит поставите накит сетови шарм свадба накит сетови кристал накит африкански монистра накит поставите бижутерија поставите индискиот накит жените накит, злато позлата накит поставите свадба накит сетови бисер накит поставите гроздобер накит подарок сет глеѓ накит постави златен накит жените свадба накит трговија на големо црвено мода накит сетови најголемиот дел kameleon накит арапски златен накит капка превозот накит сетови трговија на големо накит накитот најголемиот дел цел накит постави акции накит евтин накит сетови кина евтин накит yiwu накит сетови гуангжу накит сетови мода custome накит злато синџир
Liffly бренд за накит поставите дубаи накит дубаи златен накит сетови италијански накит изјава накит сетови свадба накит поставите нигериската африкански монистра накит поставите накит сетови кралската мода кралица кралот s накит трговија на ГОЛЕМО

Други карактеристики

Метална боја:
накит
Прстен Големина:
Променливи во големина
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан, бразлетна, прстен, обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Liffly
Пол:
љубителите',Жени,Унисекс
Материјал:
Метал
боја:
18 К злато позлатен
квалитет:
добар квалитет накит
дизајн:
моден италијански дизајн на накит
украс:
Кристал, Кристал
Гаранција:
20 до 24 месеци
Стил:
дубаи накит сетови
обложено:
вакуум позлатен од три пати
превозот:
Бесплатен превозот од CPAM
Пакување:
opp вреќа +хартија картичка
начин на плаќање:
зачувам, western union, money gram, РИА

Најдобри понуди