• Неодамнешно
  • -17 %
Папокот Прстен Жените Царска Круна Папокот Хируршки Челик Бар Сребрена Боја Тело Пирсинг Накит

Папокот Прстен Жените Царска Круна Папокот Хируршки Челик Бар Сребрена Боја Тело Пирсинг Накит

DEN 48.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики
100% сосема нов и висок квалитет.
Круна папокот прстен тока.
Спецификации :
Материјал : Rhinestones
Боја : Сребрена
Количина : 1 Компјутер
Големина : Една Големина
Пакетот вклучува : 1 x папокот Прстен
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Добредојдовте на нашата продавница!
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме!
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќ се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди