• Неодамнешно
  • -17 %
Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Прстен 24 Компјутери Тело Пирсинг Коска Студ Накит

Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Прстен 24 Компјутери Тело Пирсинг Коска Студ Накит

DEN 52.00
DEN 62.40

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници.
Ве charmer и елегантна
Убави и привлечни.
Спецификации :
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик+Кристал
Боја : Multicolor,Бела
Количина : 1 кутија/24pcs
Големина : Топка со дијаметар : 1.5 mm Бар должина : Околу 8мм
Пакетот вклучува : 1box/24 компјутери носот прстени
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Добредојдовте на нашата продавница!
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме!
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќ се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди