• Неодамнешно
  • -25 %
Викинг Брошеви Нордиска Рамо Brooch Гроздобер Сребро Бронза Престилка Иглички Тока Јакна Облечи Грб Јака Pin Значка Мажите Накит

Викинг Брошеви Нордиска Рамо Brooch Гроздобер Сребро Бронза Престилка Иглички Тока Јакна Облечи Грб Јака Pin Значка Мажите

DEN 67.00
DEN 89.28

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
XZ540-XZ541
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Брошеви Тип:
Брошеви
Боја:
како Слика
Повод:
Anniverrsary;Подарок;Лице;сувенири;Други
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет
Начин На Продажба.:
Продажба На Мало; Трговија На Големо;Dropshipping
is_customized:
yes
Брзо Express:
Цел>150usd DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS....
Пакет:
OPP пакет
Сезоната:
Пролетта;Летото;Есен;Зима
Бесплатен превозот :
над $5 со следење на број

Најдобри понуди