• Неодамнешно
  • -48 %
Африкански Монистра Накит Поставите Сини Кристал Свадба Ѓердан Поставите женска Облека Додатоци Свадба Накит Сетови

Африкански Монистра Накит Поставите Сини Кристал Свадба Ѓердан Поставите женска Облека Додатоци Свадба Накит Сетови

DEN 363.00
DEN 697.92

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
СБ-TL200228
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
боја:
сино/gold/мулти/бела
Стил:
дубаи накит сетови
квалитет:
добар квалитет накит
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Погоден за луѓето:
Моден Жени/Девојки/Brida

Најдобри понуди