• Неодамнешно
  • -30 %
Жените Накит Поставите 8-16mm 8-18mm круг мушка бела природни јужна морска школка бисер ѓердани + студ обетки прстен

Жените Накит Поставите 8-16mm 8-18mm круг мушка бела природни јужна морска школка бисер ѓердани + студ обетки прстен

DEN 537.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

Опис На Производот Детали
Материјал : школка бисер
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од. Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме. Ви благодариме.
Состојба : Нова
Ако сакате да се купи повеќе , ве молиме контактирајте со нас . Ви благодариме !
Големина : 8-18mm; различна големина, различни цена!
ѓердан 45см / 18inch ( randomness стил )

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Материјал:
Школка
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
S-0118
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring прстен

Најдобри понуди