• Неодамнешно
  • -18 %
100pcs Легура шарм златна боја Ајфеловата Кула приврзоци накит наоди и компоненти се вклопуваат ѓердани и нараквици одлуки Z142146

100pcs Легура шарм златна боја Ајфеловата Кула приврзоци накит наоди и компоненти се вклопуваат ѓердани и нараквици одлуки

DEN 362.00
DEN 441.60

Количина на стоки
Тековен


Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,
изработка на нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент",
ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,
тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,
ние ќе го реши проблемот за вас во првиот
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
z142146
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Ајфеловата Кула
боја:
Злато
Големина:
22*8mm
Тежина /еез:
1.2 g
Пакет:
Фах/Манила плик торба
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
изработка на накит
За публиката:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди