• Неодамнешно
  • -19 %
Боја Циркон Кристал злато на ѕвонење Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz #5.5 #6.5 #7.5 8.25 Мода Накит JS394A

Боја Циркон Кристал злато на ѕвонење Накит Сетови Обетки Ѓердан Прстен sz 5.5 6.5 7.5 8.25 Мода Накит JS394A

DEN 435.00
DEN 537.60

Количина на стоки
Тековен


Чекор 1 . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
Чекор 2 . Направи на раскрсницата на хартија.
Чекор 3 . Мерење на должина,тогаш се circomference.
Само prong поставување со рака!
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Три Животната Средина Позлатен
5.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
2. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
3.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^

Други карактеристики

Метална боја:
Прстен големина 2, Прстен големина 6 точка 5, Прстен големина 7, Прстен size 8, Прстен size 8 точка 5, Прстен големина 9, Прстен големина 6, Прстен големина 9 точка 5
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки ѓердан
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Број На Модел На:
JS394A
Бренд Име:
Ayowei
Повод:
Свадба,забава,подароци и други
Гем Боја:
боја
Главниот Камен:
Кристално
Метал Печат:
Никој
Метали Тип:
18k жолто злато позлатен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување:
Prong поставување
Тежина:
19.27g
Синџир должина:
Периметар 43cm за 17inch
is_customized:
Yes

Најдобри понуди