• Неодамнешно
  • -42 %
UNY Антички Jewelries Поставува мода, Отворајќи Камен Мода накит поставите Гроздобер Jewelries Поставува Луксузни Жените Накит Поставите Chritsmas подарок

UNY Антички Jewelries Поставува мода, Отворајќи Камен Мода накит поставите Гроздобер Jewelries Поставува Луксузни Жените

DEN 612.00
DEN 1055.04

Количина на стоки
Тековен


start22735260207684
end22735260207684
Ѓердан должина : 47cm(18.5 инчи)
Earring големина : 1.3x2.0cm(0.5x0.8inch)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Бренд Име:
UNY
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
SET0911
Пол:
Жените накит сетови
Метали Тип:
цинк легура Накит Сетови
Обликотшема:
круг Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден накит сетови
Тип На Објект:
Накит Сетови
Повод:
партија Накит Сетови
Стил:
трендовски Накит Сетови
Накит Сетови Тип:
ѓердан/обетки накит сетови
Број На Модел На:
Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Накит Сетови

Најдобри понуди