• Неодамнешно
  • -5 %
африкански монистра накит африкански злато голема накит сетови африкански накит трговија на големо цена нов дизајн свадба накит сетови

африкански монистра накит африкански злато голема накит сетови африкански накит трговија на големо цена нов дизајн свадба

DEN 1140.00
DEN 1200.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан, earring, прстен, закачам
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MF1098
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Злато
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди