• Неодамнешно
10pcs/многу 14*18mm Глеѓ Легура златен накит Слива приврзоци со Бисер за нараквица ѓердан DIY накит Додатоци

10pcs/многу 14*18mm Глеѓ Легура златен накит Слива приврзоци со Бисер за нараквица ѓердан DIY накит Додатоци

DEN 120.48

Количина на стоки
Тековен

Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.com/store/504548.
Payme Плаќање nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму .
Име : Емајл DIY pendant
Боја : Како се покаже
Материјал : Алуминиумски
Цена за 10pcs
Ако ви треба други Глеѓ Pendant ,ве молиме да се купи тука
Ако ви треба ѓердан или скокаат прстен,ве молиме да се купи тука
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по исплата потврди. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. се надеваме дека ќе може да се прифати. pls waitting трпеливо. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
JC019
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ILYSY
Големина:
14*18mm

Најдобри понуди