• Неодамнешно
  • -20 %
Жешка ! 5pcs Antiqued Сребро Алуминиум единствено еднострана дизајн на книга Шарм Приврзоци 22x23mm DIY Накит A-159

Жешка ! 5pcs Antiqued Сребро Алуминиум единствено еднострана дизајн на книга Шарм Приврзоци 22x23mm DIY Накит A-159

DEN 76.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен

99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 150ppcs Цинк Легура Гитара Шарм 25x12mm 0307 US$ 23.5mm ab688 US$ 18. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.99 /многу
парчиња / многу
26pc или 130pc Микс Антички сребрен Срцето Круна Заклучување/Клучни Dangle Монистра И hummer затворач се Вклопи во Синџирот стил Шарм Хривнија 26 Стил US$ 18. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 210pcs Цинк Легура Куче Приврзоци 18x10mm 0340 US$ 28.5mm Ab462 US$ 17.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 200pcs Цинк Легура Музички ноти Приврзоци 23x15mm 0341 US$ 16. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.5 mm ab461 US$ 16.Опис
Состојба : 100% сосема new Description
Големина на : 26.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.99 /многу
парчиња / многу
Жешка ! 30 Компјутери Или 150 компјутери Мешани Antiqued Сребрен Тон Божиќ Шарм Приврзоци Накит Занает DIY ab418 US$ 9.
Retun
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2days откако вашата уплата е завршен.88 /многу
парчиња / многу
2014 Вистински Жешка ! 50pcs Или 140 Компјутери Антички Сирена Назад Океанот Сирената Легенда Европската Dangle Мушка Одговара Шарм Хривнија 33 X 9 Mm Ab466 US$ 17.393 инчен
Топла Продаде ! 50pcs Антички сребрен Чевли Sock Dangle Монистра се Вклопи во Европската Шарм Хривнија Накит DIY ab493 US$ 18.54 см или 10 mm = 1 cm = 0.99 /многу
парчиња / многу
Накит Дрвени Монистра Жешка ! 50pcs Или 140 Компјутери Античкиот Свет Мапата Dangle Мушка Одговара Шарм Хривнија 33.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.99 /многу
парчиња / многу
2014 Ограничен Монистра Жешка ! 50pcs Или 140 Компјутери Антички јас Срце Фудбалски Спортски Љубов Dangle Мушка Одговара Шарм Хривнија 32.99 /многу
парчиња / многу
Жешка ! 26pc или 130pc 26 Стил Микс Антички сребрен Срцето Круна Заклучување/Клучни Dangle Монистра се Вклопи во Европската Шарм Хривнија ab469 US$ 19.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
organza торба
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
A-159
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
книгата шарм

Најдобри понуди