• Неодамнешно
  • -19 %
40pcs Легура шарм златна боја НЛО приврзоци накит наоди и компоненти се вклопуваат ѓердани и нараквици одлуки Z142142

40pcs Легура шарм златна боја НЛО приврзоци накит наоди и компоненти се вклопуваат ѓердани и нараквици одлуки Z142142

DEN 304.00
DEN 375.84

Количина на стоки
Тековен


Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,
изработка на нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,
тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,
ние ќе го реши проблемот за вас во првиот
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
z142142
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
НЛО
боја:
Злато
Големина:
31*23mm
Тежина /еез:
2.7 g
Пакет:
Фах/Манила плик торба
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
изработка на накит
За публиката:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди