• Неодамнешно
10pcs/многу корејски Глеѓ Шарм фен pendant шарм за нараквица ѓердан DIY накит одлуки DIY Накит Додатоци

10pcs/многу корејски Глеѓ Шарм фен pendant шарм за нараквица ѓердан DIY накит одлуки DIY Накит Додатоци

DEN 141.60

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас.
Име : Емајл DIY pendant
Боја : Како се покаже
Материјал : Алуминиумски
Цена за 10pcs
Ако ви треба други Глеѓ Pendant ,ве молиме да се купи тука
Ако ви треба ѓердан или скокаат прстен,ве молиме да се купи тука
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по исплата потврди. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. се надеваме дека ќе може да се прифати. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Превозот на плаќање не се враќа. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции.
Payme Плаќање nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму . Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ILYSY
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DY024
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Шарм Тип:
фен
Големина:
20*27

Најдобри понуди