• Неодамнешно
  • -50 %
U7 Симулирани Бисер Ѓердани Сет За Жените Злато/Сребрена Боја Ѓердан Обетки Партија Накит Сетови S486

U7 Симулирани Бисер Ѓердани Сет За Жените Злато/Сребрена Боја Ѓердан Обетки Партија Накит Сетови S486

DEN 285.00
DEN 570.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
U7
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S486
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан, 1 Пар Обетки
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
синџир ширина:
0.27 cm
Должина На Синџирот :
50cm+5cm(20+2 инчи)
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок

Најдобри понуди